Odnowiony przedpokój - malowanie mebli i ścianPrzedpokój przemalowany :)
Zrobiłam tynk na ścianach żeby ukryć brzydką ścianę a całość pomalowałam na przyjemny krem.
Szafa i półki pomalowane na kremowy kolor z pomarańczowa przecierką.  Chciałam aby mała szafka pod lustrem wniosła energetyczny akcent do przedpokoju więc przemalowałam ją na pomarańczowy kolor, z przecierkami w ciemniejszym odcieniu i z delikatnymi akcentami złota.

Szafkę malowałam  nowymi farbami kredowymi Farby kredowe Ambiente Chalky  Colors Renesans.

Są to zupełnie inne farby od poprzednich, jak dla mnie mniej podatne na wycieranie mokrą szmatką - co może być zaletą i wadą - jeśli chcemy uzyskać przetarcia. Maluje się nimi dobrze ale kolory są przygaszone to ważne bo na zdjęciach w internecie są zbyt jaskrawe.
Zależało mi na pomarańczowym kolorze i dlatego je wybrałam a koniec końców i tak musiałam go sobie zrobić, za to czerwony bardziej przypomina terakotę.

Komentarze

  1. W momencie planowania remontu, chęci skorzystania z fachowców lub przy wyborze materiałów, istotne będzie konkretne wymierzenie metrów kwadratowych. Wielu osobom sprawia to problem (mnie również), dlatego bardzo pomocna okazała się strona tego typu - https://studiodomu.pl/jak-obliczyc-metry-kwadratowe-praktyczne-obliczenia/ . Tam macie wskazówki, jak wszystko obliczyć.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Malowanie boazerii i mebli

Malowanie boazerii i podłogi

Malowanie mebli - łazienka